Tüm kpss ilanları ve memur alımlarını sitemizden takip edebilirsiniz
Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı
Kpss Akademik Personel
02 Ekim 2017
Kpss ilanları

T.C. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

İLAN

Üniversitemize bağlı birimlerin aşağıda belirtilen boş kadrolarına kanuni şartları taşıyan öğretim üyeleri (Profesör, Doçent ve Yardımcı Doçent) alınacaktır.

Başvuru için Gerekli Belgeler:

Anadolu Üniversitesi'nde Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma İle İlgili Değerlendirme Ölçütleri'ni (Ölçütlere, Üniversitemiz web sayfasının "Rektörlük Duyuruları" bölümünden ulaşılabilir.) ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesi hükümlerini taşıyan profesör, doçent ve yardımcı doçent adaylarının dilekçelerine (Profesör kadrosuna başvuranlar başlıca araştırma eserini dilekçelerinde belirteceklerdir.) 2 adet fotoğraf, öğrenim belgesi, askerlik durumlarını gösteren belge, özgeçmişlerini, profesör adaylarının Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin 17. maddesinde yazılı bilgi ve belgeleri kapsayan 6 adet dosyayı, doçent adaylarının Öğretim Üyeliğine Yükselt ilme ve Atanma Yönetmeliğinin 14. maddesinde yazılı bilgi ve belgeleri kapsayan 4 adet dosyayı ve yardımcı doçent adaylarının Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin 7. ve 8. maddelerinde yazılı bilgi ve belgeleri kapsayan 4 adet dosyayı da ekleyerek, ilanın yayımlandığı tarihi izleyen 15 gün içinde "Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığı ESKİŞEHİR" adresine 'şahsen' vermeleri gerekmektedir. Eğitim dili % 100 İngilizce olan bölümlerde "Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik"in 8/7 maddesi hükümleri uygulanacaktır. Yardımcı doçentler, 2547 sayılı Kanun'un 23. maddesinin (b) bendi uyarınca sınava girecekleri yabancı dili başvuru dilekçelerinde belirtecekler ve yabancı dil sınav tarihi Rektörlükçe daha sonra ilan edilecektir.

Başvurularda, Bölüm-Anabilim Dalı/Anasanat Dalı/Program açıkça belirtilecek ve başvurular şahsen yapılacaktır. İlan hakkındaki gerekli bilgilere, Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığından ya da http://www.anadolu.edu.tr internet adresimizin "Rektörlük Duyuruları" bölümünden ulaşılabilir.

BİRİMİ

BÖLÜMÜ

ANABİLİM/ANASANAT DALI/ PROGRAM

UNVANI

ADET

ECZACILIK FAKÜLTESİ

ECZACILIK TEKNOLOJİSİ

FARMASOTİK TEKNOLOJİ AD.

DOÇENT

1

TEMEL ECZACILIK BİLİMLERİ

BİYOKİMYA AD.

DOÇENT

1

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

ARKEOLOJİ

KLASİK ARKEOLOJİ AD.

YARD.DOÇ.

1

SANAT TARİHİ

BİZANS SANATI AD.

PROFESÖR

1

TÜRK İSLAM SANATI AD.

YARD.DOÇ.

1

EĞİTİM FAKÜLTESİ

ÖZEL EĞİTİM

ZİHİN ENGELLİLER EĞİTİMİ AD.

YARD.DOÇ.

1

YABANCI DİLLER EĞİTİMİ

İNGİLİZ DİLİ EĞİTİMİ AD.

YARD.DOÇ.

1

HUKUK FAKÜLTESİ

KAMU HUKUKU

MİLLETLERARASI HUKUK AD.

DOÇENT

1

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

İŞLETME

KOOPERATİFÇİLİK AD.

PROFESÖR

1

DEVLET KONSERVATUVARI

SAHNE SANATLARI

OPERA ASD.

YARD.DOÇ.

1

PORSUK MESLEK YÜKSEKOKULU

ELEKTRONİK VE OTOMASYON

RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ PR.

YARD.DOÇ.

1

Düşük
 
Yüksek Toplam 0 oy
Henüz yorum yazılmadı!